.NET Developer (Mid/Senior), nr ref. 104/2019
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

10 000 - 15 000 netto B2B

7000 - 10 000 netto na umowę o pracę

Jeśli chcesz stać się częścią zespołu ekspertów specjalizujących się w aplikacjach internetowych i chmurowych i masz przynajmnej 2-letnie komercyjne doświadczenie jako Programista/Developer .NET, to zapraszamy do aplikacji.

Firma ma bardzo szroki zakres usług, dzięki czemu na pewno nie bedziesz narzekac na nudę :) Do Twoich obowiązków może należeć projektowanie architektury platform B2B, tworzenie stron internetowych, tworzenie chatbotów oraz rozwiązań dla branży FinTech.

Miejsce pracy: centrum Krakowa

Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie komercyjne jako .NET
  • Bardzo dobra, praktyczna wiedza na temat C#, ASP.NET 4+, ASP.NET Core, JavaScript (ES6+), RESTful APIs
  • Dobra znajomość MS SQL Server,
  • API REST oraz GIT
  • Doświadczenie w pracy w środowiskach cloudowych
  • Umiejętności komunikacyjne, które pozwalają dzielić się swoją wiedzą fachową w jasny i zrozumiały sposób oraz doradzać w zakresie rozwiązań technicznych.
  • Angielski min. B2 w mowie i pismie
Obowiązki:
  • rozwijanie produktów dla przedsiębiorstw, korzystając z.NET Core i Azure,
  • praca z code reviews, proponowanie rozwiązań technicznych,
  • współpraca z międzynarodowym zespołem przy rozwiązywaniu wyzwań projektowych,
  • implementacja,
  • praca w metodologii SCRUM
Mile Widziane:
  • znajomość Angulara
Oferujemy:
  • praca nad ciekawymi projektami w stosie nowoczesnych technologii
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • Karta MultiSport,
  • biuro w centrum Krakowa,
  • możliwości pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu),
  • świeże owoce,
  • raz w tygodniu firmowe śniadanie
  • równowaga między pracą a życiem prywatnym
  • przyjazne środowisko pracy,
  • elastyczny czas pracy,

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403