.NET Developer, nr ref. 93/2018
Miejsce Pracy: Katowice , Śląskie
Wynagrodzenie:

5 000 - 7 000 zł netto Umowa o Pracę

Klient to nowoczesna firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla dużych przedsiębiorstw z różnych branż oraz integrowaniem rozwiązań. Firma rozwija się na rynku już ponad 20 lat. Rozwiązania oferowane przez firmę zwiększają efektywność procesów biznesowych u klientów. Przedsiębiorstwo stawia na jakość i nieustanne dążenie do zwiększenia poziomu oferowanego produktu. Obecnie poszukujemy developera ze znajomością C#.Net oraz pasją do przejrzystego, profesjonalnego kodu.

Wymagania:
  • Praktyczna znajomość technologii C#.NET.
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle).
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku programisty.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
Obowiązki:
  • Samodzielna implementacja oprogramowania.
  • Testowanie oprogramowania.
  • Dokumentacja kodu źródłowego.
Mile Widziane:
  • Znajomość ASP.NET, HTML, CSS.
  • Praktyczna znajomość MSSQL (T-SQL).
  • Znajomość środowiska Windows w zakresie obsługi i konfiguracji AD i IIS 6.0 i nowszych.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych z wykorzystaniem powyższych technologii.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego ( kursy i szkolenia).
  • Pracę w młodym profesjonalnym i zgranym zespole.
  • Również samodzielne prowadzenie projektów.
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pracę w komfortowych warunkach – ładne wnętrza, gwarantowane Miejsce parkingowe.
  • Bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych.
  • Wyposażona kuchnia i jadalnia.
  • Pomoc we wdrożeniu w pracę.
  • Wyjazdy integracyjne :).
  • Imprezy sportowe.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Witkowska
j.witkowska@new-invest.pl
Tel: +48 500 077 990