.NET Developer, nr ref. 56/2020
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Praca zdalna: TAK

Szukamy osób o różnym poziomie doświadczenia : mid lub senior.

Poziom wynagrodzenia: od 11 000 do 18 000 pln netto na B2B (płatne urlopy).

Adekwatnie UoP.

Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym i rozproszonej architekturze. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wdrażanie nowych rozwiązań oraz udzielenie wsparcia dla istniejących systemów.

Wielkość organizacji: do 300 osób

Wielkość zespołó projektowych: od kilku do kilkunastoosobowych. Sztywny podział na backend i frontend + zespoły QA/UX/IT. Praca w ramach zespołu Agile, także Scrum.

Skład zespołu: backend developer, frontend developer, fullstack developer, lider techniczny, architekt, devOps, tester manualny, project manager, scrum master, UI designer, UX designer

Projekt: branża motoryzacyjna. Tworzenie narzędzi wspierających sprzedaż online dla liderów rynku motoryzacyjnego.

Metodologia pracy: zwinne

Projekt: platformy webowe oparte na najnowszej wersji .NET Core.

Podział czasu pracy: 80% development, 10% analiza, 10 % domumentacja

Godziny pracy: start 8 lub 9

Praca: 100% zdalna lub w biurze w Łodzi. Raz w miesiącu mile widziany przyjazd do biura w Łodzi na 2-3 dni. Firma opłaca koszty przejazu i zaakwaterowania. Nie jest to jednak warunek konieczny.

Proces rekrutacji: rozmowa online z HR Managerem oraz Senior Developerem, która trwa od godziny.

Wymagania:
  • Preferowane wykształcenie wyższe ze wskazaniem na wyższe techniczne
  • Preferowane 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Komercyjne doświadczenie w programowaniu w C# 8.0 (ASP.NET Core MVC, ASP.NET Core WebAPI)
  • Znajomość zasad OOP
  • Podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • Znajomość JSON, XML
  • Samodzielność i umiejętność twórczego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (realizacja projektu w międzynarodowym środowisku)
Obowiązki:
  • Tworzenie biznesowych aplikacji webowych
  • Udział w tworzeniu architektury oraz implementacja oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej zgodnej ze standardami
  • Odpowiedzialność za jak najlepszą jakość kodu
  • Odpowiedzialność za wydajność rozwiązania
  • Wspieranie wiedzą i doświadczeniem młodszych kolegów z zespołu
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowania (święta, remont, wakacje)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Długoterminową współpracę
  • Wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Budżet rozwojowy
  • Branżowe platformy e-learningowe
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667