.NET Developer, nr ref. 353/2017
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

5000 – 7000 zł netto na umowę o pracę

7000 - 10000 zł netto na B2B

(wynagrodzenie do negocjacji!)

Rekrutacje tę prowadzimy dla brytyjskiej firmie IT rozbudowującej swoje struktury na terenie Polski. Firma specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanych systemów służących do zarządzania relacjami z klientami. Firma tworzy i rozwija zaawansowane oprogramowanie, w tym swój flagowy produkt- wielowarstwową platformę służącą do całościowego zarządzania informacjami i relacjami z klientami.

Twoim zadaniem będzie rozwój istniejących produktów firmy jak i projektowanie i tworzenie nowych rozwiązań na platformie .NET i MS SQL.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższa na kierunku informatycznym.
  • Doświadczenie komercyjne w pracy z C#/.NET.
  • Doświadczenie lub rozwijanie się w następujących obszarach: Web ASP.NET MVC, ASP Web Forms, JavaScript, Angular, Knockout.js, JQuery, Webservices/WCF/REST, MSSQL, NHibernate i / lub Entity Framework.
  • Doświadczenie w Test-Driven Development oraz Domain-driven design.
  • Zainteresowanie / doświadczenie w Xamarin będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
Obowiązki:
  • Jako Software Developer staniesz się jednym ze specjalistów w zespole specjalizujących się w platformie .NET, których zadania to:
  • zapewnienie wysokiej jakości dostarczanego oprogramowania dzięki testom automatycznym i integracji,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • współpraca z zespołami programistów oraz innymi działami firmy,
  • praca zespołowa w dynamicznym środowisku.
  • praca w metodyce Scrum
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki finansowe, uzależnione od doświadczenia i oczekiwań kandydata.
  • Zatrudnienie w innowacyjnej i rozwijającej się firmie na pełen etat.
  • Realizację ciekawych i ambitnych projektów.
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku pracy.
  • Współpracę na czas nieokreślony na umowę o pracę lub B2B.
  • Płatny urlop przy zatrudnieniu na B2B
  • Po okresie wdrożenia, możliwość pracy zdalnej raz w tygodnu
  • Pracę w młodym i profesjonalnym zespole specjalistów w swojej dziedzinie.
  • Świetną atmosferę i warunki pracy.
  • Szkolenia i kursy.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403