.NET Developer, nr ref. 43/2020
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

do 9000 netto na uop

do 15000 netto na b2b (płatny urlop)

Wielkośc firmy: 60 osób (składa się z działu IT, helpdesku, wdrożeń, marketingu, sprzedaży i finansów).

Wielkośc zespołów: 3 zespoly składające się z programistów, testerów i PO (ok 16 osób).

Praca zdalna: 1 dzień w tygodniu.

Elastyczne godziny pracy: stary między 7 a 9.

Tematyka projektow: zarządzanie pracą klubów fitness. Firma pracuje także nad własnym API. Zatrudniona osoba będzie miała duży wpływ na projekt.

Tech stack: ASP.NET MVC, WEB API, Signal.R, C#, Azure, MSSQL, Front to MVC i wchodzi Vue.js.

Metodologia: Scrum.

Praca twórcza a utrzymanie: 80/20.

Proces rekrutacji: Rozmowa zdalna lub stacjonarna (60 minut) z dyrektorem IT i liderem zespołu.

Istotne: 10 lat na rynku, +1000 klubów fitness, 2,5 miliona użytkowników, 12 krajów.

Wymagania:
  • dobra praktyczna znajomość ASP.NET i .NET,
  • doświadczenie w pracy z MS SQL,
  • znajomość Visual Studio i wzorców projektowych MVC,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej,
  • mile widziane doświadczenie lub znajomość .NET Core i Azure.
Obowiązki:
  • Tworzenie aplikacji przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii chmurowych
  • Każdy commit podlega code review
Oferujemy:
  • Multisport,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • budżet na dodatkowe kursy, certyfikaty, konferencje,
  • swoboda w wyborze narzędzi pracy.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403