.NET Developer, nr ref. 42/2021
Miejsce Pracy: Częstochowa , Śląskie
Wynagrodzenie:

Do 14 000 pln netto B2B

Do  8 000 pln netto UoP

Firma: Software House, który zajmuje się wytwarzaniem oprogramowania, optymalizacją procesów oraz doradztwem w zakresie IT.

Wielkość firmy: ok 20 osób

Stack technologiczny w firmie: .net, vue, flutter, mongo db, ms sql,redis, azure, aws

Tryb pracy: hybrydowy

Godziny pracy: elastyczne. Przynajmniej 4h muszą przypadać na godziny 8-16. Akceptacja prac programistycznych w innych godzinach.

Projekty:

Pierwszy projekt: Greenfield, tworzony zgodnie z zasadami DDD, złożony system rezerwacyjny z dynamicznym systemem cenników, dostępności, systemem lojalnościowym dla polskiej firmy z sektora rozrywki. Metodologia Scrum.

Podział czasu pracy: 80% tworzenie nowych rozwiązań, 10% analiza i esytmacja, 10% dokumentowanie

Skład zespołu: 6 osób (Scrum master, 2 backend, 2 frontend, QA)

Drugi projekt: Rozwój, Inteligentny system do zarządzania flotą online w formie SaaS, system stworzony w architekturze metadanowej, możliwość całkowitej customizacji, w której metamodel jest wynikiem konfiguracji systemu przez użytkowników. Używany przez kilka tysięcy użytkowników, głównie korporacyjnych. Rozwijany od 4 lat. Metodologia Kanban.

Podział czasu pracy: 70% tworzenie nowych rozwiązań, 20% utrzymanie, 10% dokumentowanie

Skład zespołu: 3 osoby (PM, fullstack, fullstack)

Wymagania:
  • Doświadczenie komercyjne jako Backend .net developer
  • Doświadczenia w zakresie programowania w C# i ASP.net core
  • Umiejętność stosowania TDD
  • Doświadczenie z platformami chmurowymi (np. AWS, Azure)
  • Doświadczenie w architekturze systemów rozproszonego monolitu
  • Język angielski na poziomie B2
Obowiązki:
  • Tworzenie aplikacji typu SaaS
  • Udział w analizie technicznej
Oferujemy:
  • Fundusz szkoleniowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet PZU Zdrowie

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667