.Net Developer , nr ref. 263/2018
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Wynagrodzenie:

12 000 – 17 000PLN netto (B2B)/płatne urlopy/l4

14- 15PLN brutto (umowa o pracę)

Firma oferuje pakiet relokacyjny – 3000 PLN

Dla jednego z wrocławskich Software House poszukujemy kandydatów na stanowisko: .NET/C# Developer

Firma rozwija projekt IoT w oparciu o architekturę mikroserwisów, z wykorzystaniem usług dostępnych na platformie Microsoft Azure (m.in. ServiceFabric, SQL Azure, Notification Hub, IoT Hub)

System, który buduje dostarcza REST API zarówno dla systemów wewnętrznych firmy, jak i aplikacji mobilnych pozwalających na monitorowanie oraz zdalne sterowanie urządzeniami.

Docelowo platforma ta ma także dostarczać API dla developerów chcących tworzyć własne rozwiązania współpracujące z urządzeniami firmy

Całość systemu budujemy w oparciu o szereg technologii m.in. takich, jak C#.NET, SQL, RabbitMQ, Redis.

W procesie wytwórczym firma kładzie szczególny nacisk na jakość dostarczanych rozwiązań, realizując wymagania biznesowe w myśl zasad SOLID oraz wspierając się narzędziami do code review oraz continuous integration.

Wymagania:
  • znajomość: WPF, ASP.NET, webAPI
  • znajomość: Azzure, Service Fabric
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość metodyki scrum
Obowiązki:
  • rozwój aplikacji webowej w zespole scrumowym
Oferujemy:
  • projekty IoT
  • miejsce parkingowe pod biurem
  • stacja kolei pod biurem
  • budżet szkoleniowy indywidualny
  • pakiet medyczny i multisport
  • integracje firmowe i projektowe

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887