.NET Developer , nr ref. 262/2018
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Wynagrodzenie:

12 000 – 17 000PLN netto (B2B)/płatne urlopy/l4

14- 15PLN brutto (umowa o pracę)

Firma oferuje pakiet relokacyjny – 3000 PLN

Dla jednego z wrocławskich Software House poszukujemy kandydatów na stanowisko: .NET Developer

Praca przy aplikacji, która tworzona jest dla hardware i software developerów oraz innych departamentów R&D. Używać jej będą również instalatorzy oraz serwisanci sprzętu u klienta

Pozwalać będzie m.in. na:

odczyt/zapis niskopoziomowych parametrów kotła (np. parametry konfiguracyjne, informacje z czujników)

bezpośredni odczyt/zapis pamięci

wygodny dostęp do danych poprzez kabel CAN'owski lub wifi

uruchamianie skryptów napisanych przez użytkownika w C# lub C++)

licencjonowanie/autentykację użytkownika

Aplikacja komunikuje się ze sprzętem po magistrali CAN lub sieci wifi za pośrednictwem niezależnego komponentu (dostarczanego przez zewnętrznego dostawcę) z wykorzystaniem interfejsu REST i Websocketów.

Wymagania:
  • znajomość: WPF, ASP.NET, webAPI
  • znajomość: Azzure, Service Fabric
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość metodyki scrum
Obowiązki:
  • praca przy aplikacji desktopowej (Windows 7, Windows 10) pisanej w C# (WPF) na potrzeby tworzenia i rozwoju produktów na bazie nowej platformy sprzętowej
Oferujemy:
  • projekty IoT
  • miejsce parkingowe pod biurem
  • stacja kolei pod biurem
  • budżet szkoleniowy indywidualny
  • pakiet medyczny i multisport
  • integracje firmowe i projektowe

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887