.Net Developer, nr ref. 22/2019
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Wynagrodzenie:

Do 10 000 PLN Netto

Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym i rozproszonej architekturze. Poszukuję osoby na stanowisko .Net Developer, która dołączy do zespołu ekspertów o wyjątkowych kompetencjach i specjalistycznej wiedzy.

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z C# (.Net 4.5, .Net Core)
  • Podstawowa znajomość: JavaScript, HTML, CSS
  • Znajomość praktycznych zasad programowania i projektowania obiektowego
  • Podstawowa znajomości relacyjnych baz danych – preferowana platforma to MS SQL
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • Współtworzenie architektury i implementacja oprogramowania dla kluczowych klientów
  • Tworzenie innowacyjnych aplikacji internetowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze obowiązującymi w firmie standardami
Oferujemy:
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Elastyczne formy współpracy
  • Pakiet Medyczny
  • Dogodna lokalizacja +parking
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dofinansowania do wakacji, świąt, remontów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość pracy za granicą

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973