.Net Developer, nr ref. 198/2018
Miejsce Pracy: Katowice , Śląskie
Wynagrodzenie:

8 000- 12 000 PLN (NETTO + VAT B2B, BRUTTO UoP)

Poszukuje osoby dla klienta, który specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania w branży morskiej. Nieduży i skuteczny zespół specjalistów ceniących współpracę z klientami, autentyczność, poczucie humoru. Jeżeli jesteś osobą, która chętnie uczy się nowych rzeczy i podejmuje wyzwania zapraszamy do aplikowania :)

Wymagania:
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia
  • Znajomość technologii C# .NET/ .NET CORE
  • Doświadczenie z wykorzystaniem ASP .NET MVC w tworzeniu aplikacji webowych
  • Znajomość języka javascript ( Ajax, SPA)
  • Podstawy języka SQL
  • Doświadczenie w wykorzystaniu ORMa do komunikacji z bazą
  • Doświadczenie z Systemami Kontroli wersji GIT
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Angielski przynajmniej na poziomie B1
Obowiązki:
  • Projektowanie, implementowanie oraz wdrażanie Systemów
  • Utrzymywanie i supportowanie Systemów
Mile Widziane:
  • Angular
  • WCF
  • WPF
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych (Android, iOS)
  • Doświadczenie w pracy z bazą danych Oracle
Oferujemy:
  • Lekcje Angielskiego
  • Pracę w niebanalnej branży
  • Miejsce Parkingowe niecałe 10min od biura

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973