.NET Developer, nr ref. 16/2022
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

Umowa o pracę: do 18 000 pln brutto

B2B: od 120 - 160 zł/h (płatny urlop)

Firma: dostarcza zaawansowane usługi z zakresu bezpieczeństwa, szczególnie bezpieczeństwa teleinformatycznego

Wielkość firmy: aktualnie 20 osób

Projekt: Projekt obejmuje bardzo szeroko rozumianą analizę danych otwartych (OSINT)

Tryb pracy: zdalny lub hybrydowo w Warszawie (spotkanie stacjonarne raz na 2 tygodnie) - zależy od preferencji kandydata

Stack technologiczny w firmie: bazują na technologii Microsoft (IIS, .NET Core, MS SQL Server, PKI), ale wykorzystywane są także narzędzia napisane w języku Python i działające na systemie Linux

Wielkość zespołu: 12 osób

Proces rekrutacji (online lub F2F - zależy od preferencji kandydata):

- spotkanie techniczne z przedstawicielem zespołu developerskiego i przedstawicielem zarządu, które trwa godzinę

- decyzja

Wymagania:
  • Znajomość JavaScript
  • Praktyczna umiejętność wykorzystania wzorców projektowych w tym MVC, CQRS, DI, IoC,
  • Umiejętność wykorzystania narzędzi pracy grupowych opartych o TFS
  • Znajomość języka MS SQL,
  • Umiejętność pracy z obiektowymi bazami danych
Obowiązki:
  • Przygotowywanie aplikacji umożliwiających efektywne przetwarzanie dużych ilości danych
  • Rozpoznanie wielu technologii składających się na funkcjonowanie obecnego Internetu
  • Zaawansowane wykorzystanie technologii i protokołów Internetowych
  • Zaawansowane wykorzystanie technologii umożliwiających dostęp do sieci społecznościowych
  • Programowanie aplikacji na platformie .NET
  • Dokumentowanie prowadzonych prac
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych wynikających z realizacji prowadzonych projektów,
  • Uczestnictwo w prowadzonych w firmie projektach w charakterze dewelopera, konsultanta i projektanta,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań dotyczących usług sieciowych i programowych
Oferujemy:
  • Szkolenia branżowe

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667