.NET Backend Developer lub Fullstack Developer, nr ref. 133/2019
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

do 10 000 netto/ B2B

Kto? Producent systemu custom service- poszerza swój zespół o kolejnych specjalistów z zakresu: .NET Backend Developer i Fullstack Developer.

Jeśli jesteś specjalistą w którejś z tych dwóch dziedzić to zapraszam do zapoznania sie z inforacjami poniżej!

Projekt: system do customer service który integruje kanały komunikacyjne telefon, mail, chat, sms, social media. Całość wykonana w najnowszych technologiach .net, React, MS SQL Server

Rozwijamy kolejne funkcjonlności tego produktu i moduły, wykonujemy integracje z innymi systemami (SAP, Jira itp)

Praca twórcza/utrzymanie: 60/40

Biuro: w pobliżu Starego Rynku

Praca w metodyce: Agile

Zespół projektowy: 8 developerów, 4 testerów. Na jeden projekt przypada 4-5 programistów.

Wielkośc firmy: 10-20 osób

Godziny pracy: od 8-16 / 9-17

Praca zdalna: po okresie wdrożenia możliwość częściowej pracy zdalnej (2 dni w tygodniu). Biuro firmy przygotowane zgodnie z zaleceniami (covid).

Multisport: tak

Płatny urlop i chorobowe: tak

Wymagania:
  • Wymagania C# Backedn Developer:
  • 2-3 - letnie doświadczenie w programowaniu
  • .NET, Microsoft SqlServer, Git, MVC, dependency injection,
  • angielski umożliwiający czytanie dokumentacji technicznej
  • Wymagania Fullstack Developer:
  • JavaScript, React
Obowiązki:
  • Rozwijanie/udział w projektowaniu nowych funkcjonalności systemu
  • Integracja produktu z innymi systemami
  • Ścisła współpraca z drugą linią wsparcia aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
Oferujemy:
  • Płatny "urlop" i "chorobowe" na B2B
  • Budżet szkoleniowy dla zespołu
  • Udział w Developer Days
  • Multisport
  • Coroczna integracja, grille i wspólne wyjścia
  • Dofinansowanie do 50 % kosztów parkingu

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667