.NET C# Backend Developer (mid), nr ref. 7/2023
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

B2B: do 14 000 pln netto (płatny urlop)

UoP: do 12 000 pln brutto

Firma technologiczna wdrażająca systemy bezpieczeństwa, systemy komunikacji oraz technologie smart w sieciach handlowych. Głowne rozwiązania to m.im: zarządzanie komunikacją marketingową, zarządzanie procesami bezpieczeństwa, kontrola dostaw, system dostaw nocnych, zarządzanie automatyką obiektu, zarządzanie kolejką przy kasie, obsługa klientów zmotoryzowanych, weryfikacja transakcji kasowych, komunikacja personelu w sklepie, nadzorowanie przesyłek.

Projekty: tworzenie rozwiązań dla czołowych Liderów branż RETAIL, HoReCa, PETROL

Wielkość firmy: 140 osób

Wielkość działu IT: dział programistów: 10 osób, dzia DBiR : 15 osób + outsourcing

Skład zespołu: kierownik produkcji, kierownik projektu, programiści, tester

Do kogo raportuje programista: kierownik działu programistów lecz blisko we współpracy z Dyrektorem DBiR (Dział Badań i Rozwoju)

Godziny pracy: 7-15 lub 8-16

Miejsce pracy: zdalnie. Podczas okresu wdrożenia preferowany przyjazd do biura w celu poznania zespołu/przełożonych/specyfikacji projektów - firma opłaca zakwaterowanie.

Możliwść zmiany projektu: tak

Inne ważne informacje:

- wykorzysztywanie sztucznej inteligencji w programowaniu AI Copilot

- wykorzysztywanie Jira i BigPicture

- CI/CD w AWS

- .NET 6 TLS, systematycznie robią upgrade na nowe wersje

Proces rekrutacji:

- krótki wywiad telefoniczny z Dyrektorem DBiR lub kierownikiem działu programistycznego (15 minut)

- spotkanie techniczne (godzina) z Dyrektorem DBiR lub kierownikiem działu programistycznego + HR

- decyzja

Wymagania:
  • Preferowane doświadczenie 2 lata
  • Dobra znajomość technologii .NET Framework/Core C#
  • Dobra znajomość technologii Entity Framework
  • Dobra znajomość technologii RESTful API
  • Znajomość relacyjnych baz danych w tym języka SQL
Obowiązki:
  • Realizacja projektów dla Klientów wewnętrznych i zewnętrznych (w tym zagranicznych)
  • Projektowanie i implementacja rozwiązać w technologii Microsoft .NET C# (Framework/Core), z przewagą .NET Core
  • Utrzymanie i rozwój bieżących linii produktowych
  • Projektowanie nowych rozwiązań
  • Przeprowadzanie przeglądów kodu
  • Przygotowywanie materiałów do dokumentacji technicznej projektów
  • Uczestniczenie w spotkaniach i bieżące raportowanie stanu realizacji zadań
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w programowaniu w .NET C# na platformie Linux (mono lub .net core)
  • Doświadczenie w projektowaniu/programowaniu systemów bazujących na mikroserwisach
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań bazujących na technologii kontenerów (docker) oraz orkiestracji (kubernetes)
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji z wykorzystaniem Windows Forms lub WPF
  • Tworzenie oprogramowania na warstwie backend-owej
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Premie
  • Dedykowany program szkoleń
  • Inicjatywa "oby do poniedziałku" - niespodzianki kulinarne
  • Inicjatywy wspierające rodziny np. dzień dziecka + celebrowanie innych znaczących dni
  • Ubezpieczenie społeczne
  • Opracowanie indywidualnej ścieżki kariery zawodowej

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667