.NET/C# Develoepr (back-end), nr ref. 53/2020
Miejsce Pracy: Świdnica , Dolnośląskie
Wynagrodzenie:

6000-10000 netto - umowa o pracę

Szukamy programisty, który dołączy do 3-osobowego zespołu i wesprze naszą fabrykę w codziennych działaniach w obszarze produkcji.

Wymagania:
  • Znajomość kilku z wymienionych technologii (lub pokrewnych): C#, .NET Core, Docker, relacyjne bazy danych, Continuous Integration, TDD, BDD, różne rodzaje testów
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy, nacisk na realizację powierzonych zadań
  • Umiejętność wdrażania zmian i usprawnień
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoka kultura osobista i przyjazne nastawienie, umiejętność pracy w grupie, poczucie humoru będzie dodatkowym atutem
Obowiązki:
  • Tworzenie aplikacji sprzedażowa B2B dla produktów na miarę (100% produkcji), integracja z klientami, dostawcami, przewoźnikami, systemem produkcyjnym, systemem klasy ERP;
  • Tworzenie aplikacji okołoprodukcyjnej służącej do zarządzania konfiguracją i technologią produktu dla celów sprzedaży, produkcji, logistyki,
  • Ścisła współpraca z działem produkcji / kontroli jakości
Mile Widziane:
  • Znajomość RabbitMQ, Azure, Kubernetes
Oferujemy:
  • Bardzo duży wpływ na kształt produktów – praca wyłącznie dla klienta wewnętrznego
  • Ambitne projekty oparte na najnowszych technologiach
  • Brak starego kodu do utrzymania
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Luźną atmosferę i indywidualne podejście do pracownika

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403