.NET Architekt, nr ref. 7/2022
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

25 000 -32 000 PLN netto (B2B)

21 000 -28 000 PLN brutto (UoP)

Firma: specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IoT oraz oprogramowania mobilnego dla klientów konsumenckich i przemysłu. Spółka jest częścią francuskiej firmy IT. Tworzy i integruje kompletne systemy, począwszy od produkcji sprzętu IoT, poprzez tworzenie oprogramowania i analizę danych w oparciu o sztuczną inteligencję (machine learning / big data), aż po aplikacje internetowe i mobilne.

Szukamy osoby, która pasjonuje sie rzemiosłem programistycznym i najlepszymi praktykami. Lubi ergonomiczne i proste rozwiązania oraz umie projektować dobrze skonstruowany, łatwy w utrzymaniu i skalowalny kod.

Wielkośc zespołu w Warszewie: 30 osób

Godziny pracy: start 8-9 , praca zdalna

Lokalizacja: Warszawa lub praca 100 % zdalna także po Covid

Projekt realizowany dla klienta: Vision 8 CAMA jest najszybciej rozwijającą się aplikacją CAMA w Stanach Zjednoczonych. Sprzedawana hrabstwom i różnym gminom, Vision 8 pomaga tym urzędom w śledzeniu działek, ich wartości i istotnych szczegółów z nimi związanych. Wszystko, od domów, upraw, typów gleby po platformy wiertnicze, można konfigurować w ramach Vision 8 CAMA, dzięki czemu jest to najbardziej elastyczne rozwiązanie CAMA na rynku.

Stack: .NET + WPF + SQL Server + Windows.

 Zespól IT : 6 osób w Polsce + 10 osób u klienta (firma z USA). Zespół skłąda się  z  programistów, analityków oraz testerów.

Wymagania:
  • Preferowane 6 lata doświadczenia komercyjnego jako developer
  • Wyksztalcenie wyższe ze wskazaniem na techniczne
  • C# .NET
  • WPF frontend
  • Windows Server
  • MS SQL, T-SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (część zespołu jest anglojęzyczna)
Obowiązki:
  • Implementacja modelu sterowanego zdarzeniami od podstaw
  • Znajomość metodyk tworzenia programowania
  • Projektowanie i utrzymanie wysokiej jakości rozwiązań
  • Kierowanie się Software Craftsmanship i najlepszymi praktykami
  • Projektowanie łatwego w utrzymaniu kodu
  • Stosowanie najnowszych rozwiązań i technologii
Oferujemy:
  • indywidualna ścieżka, szkolenia i konferencje branżowe
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej, pakiet sportowy

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667