.Net, nr ref. 290/2018
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Wynagrodzenie:

Umowa o Pracę : 6 000- 8 000 PLN Brutto

Dla średniej wielkość firmy z Konstantynowa Łódzkiego specjalizującej się w usługach związanych z tkaninami i dzianinami poszukujemy osoby na stanowisko .Net Developer. Firma skupia się na wartościach jakimi są jakość, nowoczesne wyposażenie i nowe technologie, wykwalifikowany personel, kreatywność i pomoc techniczna.

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość C#, WPF, ASP .NET, REST API
  • Umiejętność tworzenia aplikacji desktopowych ora webowych
  • Znajomość wzorców MVVM, MVC
  • Znajomość języka angielskiego do odczytu dokumentacji technicznej
Obowiązki:
  • Projektowanie oraz implementacja systemów opartych na .NET / C#
  • Dbanie o zgodność jakości kodu z obowiązującymi standardami
Mile Widziane:
  • Znajomość Java
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
Oferujemy:
  • Umowę o Pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość samodzielnego wybierania narzędzi i sposobu pracy
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973