Full stack .NET Developer, nr ref. 67/2020
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

do 18000 zł netto b2b (+płatny urlop)

Firma na polskim rynku jest od 10 lat i buduje swoje produky w środowisku cloudowym, w oparciu o technologie mobilne i webowe. W związaku ze swoją ekspansją na rynek międzynarodowy poszukuje osoby doświadczonej w pracy jako Full Stack .NET Developera.  Startujemy z projektem badawczo-rozwojowym, który będzie realizowany z zewnętrzną firmą zajmującą się AI i budową sieci neuronowych. Wśród celów projektu są: wspólne zbudowanie systemu rekomendacji książek na podstawie interakcji użytkowników z systemem oraz predykcja prawdopodobieństwa rezygnacji użytkownika z abonamentu i automatyzacja procesów marketingowo-sprzedażowych na tej podstawie rozbudowa analityki dla wydawców książek

Aktualnie w firmie są  2 teamy scrumowe:

- web&server - 4 developerów, 2 QA, 1 scrum master

- mobile - 4 developerów, 2 QA, 1 scrum master

W tym roku planujemy stworzyć kolejny team web&server.

Ciekawostki: Firma startuje na giełdzie.

Miejsce pracy: centrum Poznania lub zdalnie

Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w IT
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako web developer
  • Dobra znajomość C#
  • Dobra znajomość ASP.NET Core
  • Podstawowa znajomość React.js
  • Dobra znajomość HTML5
  • Dobra znajomość CSS3/SASS/LESS
  • Dobra znajomość Responsive Web Design
  • Znajomość testów jednostkowych(NUnit)
  • Znajomość języków SQL
  • Znajomość systemów kontroli wersji (Git/Mercurial)
  • Umiejętność zgłaszania błędów (Redmine/JIRA)
Obowiązki:
  • Współtworzenie architektury i implementacja komponentów platformy
  • Dbanie o jakość wytwarzanego kodu
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej
  • Praca w zespole
Mile Widziane:
  • Redux
  • TypeScript
  • Webpack
  • Bootstrap
  • Azure
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub wybraną inną formę współpracy.
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy zdalnej (w 100%) lub pracę w nowoczesnym biurowcu w samym centrum Poznania
  • Pracę przy platformie używanej przez tysiące użytkowników, wprowadzanej na rynki zagraniczne
  • Wpływ na rozwój kluczowych technologii w firmie
  • Przy zatrudnieni na b2b płatne dni wolne
  • Dostęp do szkoleń
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Zimowe wyjazdy integracyjny

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667