Full Stack Developer (.NET+Angular) , nr ref. 6/2024
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

20 000 - 28 000 pln netto na B2B

Klient: szybko rozwijająca się firma konsultingowa z siedzibą w Szwecji i biurami w Kopenchadze i Belgradzie. Wykorzystują najnowszą technologię AI do dostarczania transformacyjnych rozwiązań IT zarówno międzynarodowym przedsiębiorcą z rożnych sektorów. Ich klientela obejmuje szerokie spektrum, począwszy od rozwijających się globalnych start-upów w trakcie szybkiego wzrostu, po firmy o ugruntowanej pozycji, posiadające dojrzałą infrastrukturę IT.

Wielkość firmy: 35 osób (Serbia/Szwecja)

Wielkość zespołu projektowego: 4 osoby: Software Architect/TL, 1 Fullstack, 2 x .Net & Php

Stack technologiczny firmy: .NET/Angular

Godziny pracy: 9-17

Proces rekrutacji:

- rozmowa z HR

- rozmowa techniczna

- rozmowa z klientem

Wymagania:
  • Doświadczenie komercyjne jako programista C#.NET - preferowane 4 lata
  • Realizacja projektów z branży finansowej/ubezpieczeniowej - preferowane
  • Znajomość Angular (preferowane 2/3 lata)
  • Znajomość OOP
  • Znajomość tworzenia baz danych, najlepiej MySQL, SQL i MongoDB
  • Rozumienie wymagań biznesowych i umiejętność przełożenia ich na wymagania techniczne
  • Doświadczenie z Azure
  • Znajomość interfejsów API RESTful
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego - zespół i klient anglojęzyczny
Obowiązki:
  • Realizacja projektów z branży ubezpieczeniowej dla klienta, który jest dostawcą technologii dla większych firm ubezpieczeniowych w krajach skandynawskich.
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w projektach związanych z integracją finansową i księgowością
Oferujemy:
  • Mentoring ze strony starszych partnerów
  • Programy szkoleniowe/edukacyjne

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667