ASP.NET Developer , nr ref. 322/2017
Miejsce Pracy: Częstochowa , Śląskie
Wynagrodzenie:

4500 –7000 netto na umowę o pracę

5500 – 9000 netto na B2B

Szybko rozwijająca się firma oferującą kompleksowe usługi w zakresie tworzenia oraz wdrażania systemów informatycznych poszukuje do swojego zespołu Programisty .NET.

Wykorzystujemy do tego najnowsze rozwiązania i technologie firmy Microsoft.

 Firma tworzy dedykowane usługi programistyczne, oparte głównie na technologiach i rozwiązaniach Microsoft'u, wspomagające różne gałęzie biznesu.

Wymagania:
  • Dobra znajomość ASP.NET MVC, C# oraz .NET 4.0/4.5
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym
  • Dobra znajomość Javascript, JQuery, CSS3 oraz Html5
  • Dobra znajomość baz danych MS-SQL
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
Obowiązki:
  • Udział w tworzeniu systemów informatycznych
  • Tworzenie kodu w wysokiej jakości
  • Projektowanie aplikacji
  • Rozwijanie istniejących produktów firmy w technologii ASP.NET MVC, C#, MSSQL
  • Integracja oprogramowania z innymi aplikacjami biznesowymi
Mile Widziane:
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z Angular oraz MongoDB
Oferujemy:
  • Samodzielne stanowisko
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • Dogodną lokalizację
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Imprezy integracyjne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403