Technical Architect, nr ref. 361/2017
Miejsce Pracy: Chorzów , Śląskie

Dla bardzo dobrych Kandydatów, spełniających wszystkie oczekiwania nie ma górnej granicy wynagrodzenia.

Agencja interaktywna mająca kilkadziesiąt biur na całym świecie i współpracująca z największymi, globalnymi markami. Zbiera osoby z dużą kreatywnością i doświadczeniem. Ich misją jest wytwarzanie najwyższej jakości rozwiązań, które przynoszą namacalne korzyści.

Wymagania:
  • Ekspercka znajomość technologii .NET
  • Biegła znajomość j.angielskiego
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Umiejętności leaderskie (motywowanie i zarządzanie zespołem)
  • Doświadczenie w tworzeniu, czytaniu, interpretacji, analizie, prezentowaniu i wyjaśnianiu standardów technicznych i strategii rozwojowych
  • Bogate doświadczenie w zakresie rozwiązań IT (obszary mobilne, integracyjne, komunikacyjne, bezpieczeństwa)
  • Bardzo dobra znajomość cyklu wytwórczego oprogramowania
  • Znajomość Confluence/Bamboo/Jira/Bitbucket/
  • Znajomość architektury usług sieciowych orz oprogramowania webowego
  • Znajomość Episerver/Sitecore
Obowiązki:
  • Stała współpraca ze strategicznymi, technicznymi i sprzedażowymi działami opierająca się na ciągłym rozwoju już istniejących i tworzeniu nowych rozwiązań.
  • Uczestnictwo i prowadzenie eksperckich szkoleń z partnerami i klientami
  • Adaptowanie globalnych wytycznych strategii B2B w środowisku lokalnym i zarządzanie całością aspektów procesu adaptacji
  • Przygotowywanie wyceny i weryfikacji tworzonych rozwiązań
  • Przygotowywanie dokumentacji modelowego oprogramowania
  • Przygotowywanie pierwowzorów potencjalnych rozwiązań
Oferujemy:
  • Zapewniamy prywatną opiekę medyczną
  • Będziesz mógł uczestniczyć w wielu międzynarodowych projektach
  • Lubimy się integrować, dlatego organizujemy sporo imprez firmowych
  • Lubisz o siebie dbać? Super, dofinansujemy Twój karnet na siłownię
  • Dla zapracowanych mamy chillout room
  • Zapewniamy bogato zaopatrzony bufet (owoce, warzywa, słodkości i kawa)

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Witkowska
j.witkowska@new-invest.pl
Tel: +48 500 077 990