SysOps/DevOps, nr ref. 66/2020
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

20 000 - 25 000 pln netto na B2B

20 000 - 25 000 pln brutto na UoP

Software House, który tworzy oprogramowanie - od projektu uwzględniającego zasady UX, przez  programowanie, testowanie, wdrażanie, po wsparcie merytoryczne oraz techniczne. Aktualnie do projektu, który tworzą dla międzynarodowej korporacji z 37 oddziałami na całym świecie, poszukujemy osoby na stanowisko SysOps/DevOps.

Miejsce pracy: Mokotów, Warszawa (w czasie pandemii zdalnie)

Stack technologiczny: AWS / PHP (Symfony) / JavaScript / Angular.

Wielkośc firmy: 18 osób + kontraktorzy

Zespoły: podzielone na front/backend/QA

Metodologia: Scrum

Budżet na kursy i certyfikaty: tak

Miejsce parkingowe: tak

Proces rekrutacji 100 % zdalnie:

- rozmowa z tech leaderem, która trwa od godziny do maksymalnie dwóch godzin

- omówienie warunków współpracy

Wymagania:
  • Znajomości Ansible i Terraform
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • Bardzo dobra znajomość systemu Linux (monitorowanie i utrzymanie systemu)
  • Znajomość języków skryptowych takich jak: bash, python, perl
Obowiązki:
  • Budowa rozwiązań w obszarze infrastruktury zlokalizowanej w zasobach Amazon Web Services z uwzględnieniem bezpieczeństwa, wydajności oraz wysokiej dostępności
  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami bazującymi na AWS
  • Doświadczenie w deployowaniu aplikacji
  • Zautomatyzowanie zadań administracyjnych
  • Utrzymanie oraz rozwijanie obecnej infrastruktury aplikacji
  • Monitorowanie infrastruktury, aplikacji, sprzętu, usług a także systemu
  • Instalacja oraz konfiguracja usług
  • Analizowanie infrastruktury oraz tworzenie optymalnych rozwiązań

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667