Sysop/DevOps , nr ref. 56/2018
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Wynagrodzenie:

8000- 12000PLN/b2b (wliczony koszt pracodawcy)

Dla naszego Klienta jednej z wiodących multidyscyplinarnych firm produkcyjnych działających w różnych obszarach interaktywnych: filmy, gry, wirtualna rzeczywistość i technologia cyfrowa poszukujemy kandydatów na stanowisko: Sysop/DevOps

Miejsce Pracy: Łódź

Wymagania:
  • praca w agilowym środowisku
  • dążenie do optymalizacji procesów rozwojowych.
  • rozumienie i stosowanie w praktyce zasady cyklu rozwoju oprogramowania, testowania oprogramowania (TDD), ciągłej integracji
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy ze środowiskami produkcyjnymi i infrastrukturą wewnętrzną
  • dobra ogólna wiedza na temat Linuxa (doświadczenie RHEL, CentOS lub OpenBSD jest dodatkowym atutem)
  • znajomosć (AWS, Google Cloud itp.)
  • zrozumienie technologii internetowych po stronie serwera i ich działania ( PHP,WSGI itp.)
  • doświadczenie w zarządzaniu bazami danych ( MySQL, PostgreSQL itp.)
  • doświadczenie z narzędziami do zarządzania konfiguracją (któryś z wymienionych: Ansible, Chef, Pupper itp.)
  • doświadczenie w projektowaniu bezpiecznych i skalowalnych systemów, tworzenie kopii zapasowych, monitorowanie i plany przywracania po awarii
  • doświadczenie w skryptach i automatyzacji zadań (shell, make, cron, Python, PHP, Perl itp.)
  • znajomość technologii wirtualizacyjnych ( libvirt będzie dodatkowym plusem)
  • doświadczenie z Docker
  • znajomość inżynierii sieciowej
  • zarządzanie powszechnymi usługami sieci ( HTTP, DNS, SSH, dzielenie się plikami)
  • znajomość obsługi sprzętów sieciowych
  • doświadczenie w programowaniu
  • doświadczenie w pracy z DVCS – najlepiej GIT
Obowiązki:
  • poznawanie nowych technologii, które mogą być korzystne dla poprawy infrastruktury oraz procesów
  • prowadzenie technicznej dokumentacji systemów, sieci i procesów
  • zarządzanie sytuacjami kryzysowymi, które mogą obejmować skomplikowane problemy techniczne lub związane z oprogramowaniem
  • inżynieria i udostępnianie SA, operacje oraz wsparcie
Oferujemy:
  • 21 dni płatnego urlopu, 10 płatnych dni w roku w przypadku choroby
  • możliwość pracy zdalnej więcej niż 1 raz w tygodniu

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887