Google Cloud Platform DevOps Engineer, nr ref. 30/2022
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

Od 27 000 - 32 000 pln netto na B2B

Możliwa także UoP.

Firma: specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IoT oraz oprogramowania mobilnego dla klientów konsumenckich i przemysłu. Spółka jest częścią francuskiej firmy IT. Tworzy i integruje kompletne systemy, począwszy od produkcji sprzętu IoT, poprzez tworzenie oprogramowania i analizę danych w oparciu o sztuczną inteligencję (machine learning / big data), aż po aplikacje internetowe i mobilne.

Wielkość zespołu w Warszewie: 40 osób, trwają kolejne zatrudnienia

Zespół projektowy: 6 osób: szef projektu, analityk biznesowy (senior), .NET architekt, .NET developer (senior), .NET developer (mid), inżynier QA (senior)

Godziny pracy: start: 8-10

Lokalizacja: Warszawa lub praca 100 % zdalna

Projekt: Vision 8 CAMA jest najszybciej rozwijającą się aplikacją CAMA w Stanach Zjednoczonych. Sprzedawana hrabstwom i różnym gminom, Vision 8 pomaga tym urzędom w śledzeniu działek, ich wartości i istotnych szczegółów z nimi związanych. Wszystko, od domów, upraw typów gleby po platformy wiertnicze, można konfigurować w ramach Vision 8 CAMA, dzięki czemu jest to najbardziej elastyczne rozwiązanie CAMA na rynku

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość Google Cloud Platform DevOps (w tym architektura, optymalizacja)
  • Bardzo dobra znajomość Kubernetesa
  • Doświadczenie/umiejętność pracy w ekosystemie .NET (zdeployowany system jest napisany w .NET)
  • Znajomość SQL i IIS
Obowiązki:
  • Konieczność zapewnienia pracy infrastruktury (a więc utrzymanie), ale także ciągłe optymalizacje i wdrażanie nowych elementów
  • Utrzymanie infrastruktury w dobrym stanie (wydajność koszty)
  • Praca nad nowymi funkcjonalnościami
  • Audyt istniejącej infrastruktury (wskazanie potencjalnych problemów, rzeczy wymagających uaktualnienia lub usprawnienia, aktualizacja komponentów, optymalizacja kosztów)
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny i sportowy
  • Indywidualna ścieżka rozwoju zawodowego
  • Szkolenia i konferencje branżowe wg uznania

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667