DevOps w branży FinTech, nr ref. 399/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

5 000 - 9 000 zł netto na B2B

Opis:

Kim jesteśmy?

New-Invest, to prężnie rozwijająca się Agencja Zatrudnienia złożona z ambitnych i profesjonalnych rekruterów, dla których najważniejszy jest człowiek. Każdy z nas pełni wiele funkcji począwszy od researchera, przez head huntera, aż do key account mangaera. Każdy klient i każdy kandydat zasługuje na indywidualne podejście i osobę, która rozumie potrzeby partnerów z którymi pracuje.

Kim jest nasz klient?

Naszym klientem jest zespół pasjonatów tworzących nowoczesną platformę usług bankowych dla sektora SME. Młody zespół, który stawia na dostarczenie wartościowych rozwiązań technologicznych dla obszaru finansowego. Zespół stworzył i wdrożył produkt, biznesowe konta bankowe zintegrowane zintegrowane z jednymi z najlepszych usług FinTech na rynku europejskim. Tworzona platforma to eleganckie połączenie technologii i ekonomii, którego częścią możesz zostać.

Jeśli dbasz o jakość kodu i dostrzegasz, że skomplikowane problemy mogą mieć proste rozwiązania, to oferta przeznaczona jest właśnie dla Ciebie!

Wykorzystywane narzędzia i metodyka:

VSTS, GIT, PowerShell, IaC on Azure, Scrum.

Dwutygodniowe sprinty.

Wymagania:
  • Rok komercyjnego doświadczenia.
  • Doświadczenie w administracji systemami Windows.
  • Doświadczenie i praktyczna znajomość narzędzi do Continuous Integration i Continuous Deployment.
  • Doświadczenie w monitorowaniu wydajności infrastruktury, mechanizmach alertowania.
  • Chęć odkrywania nowych sposobów automatyzacji procesów.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji budowania środowisk, takimi jak PowerShell.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (pracujemy w międzynarodowym zespole).
Obowiązki:
  • Opracowywanie skryptów automatyzacji dla tworzenia i wdrażania oprogramowania.
  • Uczestniczenie w fazie rozwoju, testowania i wdrażania w celu wsparcia cyklu życia oprogramowania.
  • Ocena i przyjmowanie nowych narzędzi w celu usprawnienia procesu wdrażania i testowania aplikacji.
  • Zbudowanie i utrzymywanie odpowiedniego systemu monitorowania infrastruktury oraz raportowania.
  • Wszechstronnie rozumiany rozwój infrastruktury i kultury informatycznej w firmie, w tym wdrażanie AD, automatyzacja setupowania maszyn deweloperskich itp.
Mile Widziane:
  • Dobra znajomość środowiska chmurowego MS Azure będzie dodatkowym atutem.
  • MongoDB.
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze z młodym, międzynarodowym zespołem.
  • Ciekawe, kameralne szkolenia w ramach współpracy z jednym z największych liderów IT na świecie.
  • Realny wpływ na kreowanie rozwiązań. Będziesz częścią zgranego zespołu, w którym każdy się liczy.
  • Międzynarodowe środowisko pracy.

Osoba prowadząca projekt:
Marcin Nowik
m.nowik@new-invest.pl
Tel: +48 500 078 017