DevOps/SysAdmin, nr ref. 115/2018
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Wynagrodzenie:

6000 - 10000 PLN Brutto

Firma istnieje na rynku blisko od 30 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym i rozproszonej architekturze.

Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Znajomość platformy Linux i UNIX
  • Znajomość języka Python
  • Znajomość serwerów sieciowych: Nginx, Apache, Tomcat
  • Znajomość baz danych: MySQL, Postgres
  • Dodatkowo doświadczenie i znajomość z: Qemu / KVM, Amazon AWS / EC2, Jenkins, Docker, Ansible
Obowiązki:
  • Administracja, utrzymanie, monitorowanie i rozwój serwerów Linux
  • Tworzenie i rozwijanie skryptów instalacyjnych Ansible
  • Utrzymywanie codziennych skryptów (Bash / Python)
  • Opracowywanie otwartego oprogramowania Docker w celu wspierania zespołów testujących i programistycznych
  • Przygotowywanie skryptów do budowy, wdrażania, konserwacji zadań za pomocą Jenkins, Docker, Python i Bash
  • Instalowanie, konfigurowanie i utrzymywanie narzędzi do ciągłej integracji, automatyzacji i zarządzania konfiguracją
Oferujemy:
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego
  • Stałe wsparcie przełożonego zespołu
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Dogodną lokalizację z parkingiem
  • Możliwość pracy za granicą
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowania np. na remont, wakacje, święta :)

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Witkowska
j.witkowska@new-invest.pl
Tel: +48 500 077 990