DevOps - Linux, nr ref. 175/2018
Miejsce Pracy: Białystok , Podlaskie
Wynagrodzenie:

45000 - 8000 netto B2B

Umowa o pracę do uzgodnienia

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji szukamy obecnie osoby na stanowisko Frontend Developer. Firma specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu aplikacji opartych na chmurze oraz dużych produktów korporacyjnych. Firma współpracuje z kilkoma nowatorskimi firmami startujących w Dolinie Krzemowej a także z innymi uznanymi gigantami technologicznymi. Firma prowadzona jest przez programistę z ponad 10-letnim doświadczeniem.

Wymagania:
  • Minimum rok pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość BDD
  • Znajomość Linux, Kubernetes, Mesos DC/OS
  • Znajomość Docker
  • Znajomość języka angielskiego - B2
Obowiązki:
  • Projekt - rozwiązania oparte o mikroserwisy
  • Współpraca z zespołem developerów z USA,
  • Projektowanie, tworzenie i rozwijanie ekosystemu mikroserwisów
  • Automatyzacja developmentu serwisów
Oferujemy:
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 40% czasu pracy
  • Budżet szkoleniowy
  • Darmowe przekąski
  • Parking rowerowy
  • Darmowy parking
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Pokój gier

Osoba prowadząca projekt:
Samanta Tyrakowska
s.tyrakowska@new-invest.pl
Tel: +48 695 825 258