DevOps Engineer (Elasticsearch), nr ref. 375/2017
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

7 000 – 15 000 PLN netto B2B, do negocjacji

do 14 000 PLN brutto umowa o pracę

Firma: światowy lider, zajmuje się tworzeniem oprogramowania open source dla swoich klientów z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, logistycznego oraz sektora publicznego.

Projekty i zadania: wykonywane projekty oparte są o technologie open source. Na tym stanowisku zatrudniony Pracownik odpowiedzialny będzie między innymi za administrowanie i kontrowanie procesów tworzenia oprogramowania a także ich automatyzację i dbanie o  jakość kodu. Wszystkie szczegóły Kandydat pozna podczas spotkania.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość Elasticsearch, Logstash, Kibana (ELK Stack)
  • Znajomość Linux (RedHat lub CentOS)
  • Znajomość programów do przeprowadzania ciągłej integracji (np. Jenkins)
Obowiązki:
  • Nadzór i automatyzacja procesów wdrażania
  • Kontrola i analiza jakości utworzonych modułów Współpraca z innymi ekspertami w dziedzinie integracji produktów
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w dużej firmie
  • ciekawe projekty w międzynarodowym środowisku
  • zaawansowane szkolenia, które realnie zwiększają wiedzę i podnoszą kwalifikacje Pracownika

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403