Devops Engineer, nr ref. 64/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

do uzgodnienia

Firma, która jest wydawcą portali poświęconych branży nieruchomości, które odwiedza średnio 400 tys. użytkowników miesięcznie. Firma zatrudnia aktualnie ponad 40 osób. Praca odbywa się w biurze zlokalizowanym blisko metra Służew. Na terenie firmy znajduje się parking. Nowoczesne, przestronne, zapewni Ci najwyższy komfort pracy, ale pozwoli też się zrelaksować w chwilach, gdy potrzebujesz przerwy

Aktualnie poszukujemy dla nich Mid/Senior DevOps Engineerów

Wymagania:
  • doświadczenie z zakresu Continuous Integration / Delivery
  • znajomość języka skryptowego Python oraz Bash
  • doświadczenie w zakresie analityki oraz rozwiązywania problemów
  • doświadczenie w pracy z Amazon Web Services oraz z SSL
Obowiązki:
  • zarządzanie repozytoriami GIT
  • zarządzanie wirtualnymi serwerami - Linux
  • zarządzanie środowiskami testowymi i produkcyjnymi
  • wsparcie w zakresie konfiguracji i utrzymania środowisk deweloperskich
  • zapewnienie efektywnego działania środowiska CI z wykorzystaniem narzędzi Docker, Jenkins
  • zarządzanie, konfiguracja i monitorowanie efektywności działania systemów.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • rozszerzony pakiet sportowy Multisport,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • inne korzyści, takie jak: szkolenia, kursy językowe i wszelkie aktywności mające sprzyjać podnoszeniu motywacji i radości z pracy
  • świeże owoce i warzywa

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403