DevOps Engineer, nr ref. 58/2018
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie

do 14 000 netto B2B. Możliwość zwiększenia poziomu wynagrodzenia.

Firma istniejąca na rynku polskim i zagranicznym już 25 lat, która zatrudnia blisko 200 specjalistów IT, poszukuje osób na stanowisko DevOps Engineera. Firma tworzy aplikacje i oprogramowanie o globalnym zasięgu, z których korzystają setki tysięcy użytkowników.

Dział Back-endu sku­pia naj­lep­szych eks­per­tów, których głównym zadaniem jest bu­do­wa­nie wy­daj­nych, ska­lo­wal­nych i sta­bil­nych plat­form dla użyt­kow­ni­ków. Są to głownie specjaliści PHP, Java, ASP.NET.

Wymagania:
  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych Linux (Linia RedHat preferowana)
  • Wiedza na temat budowania i paczkowania aplikacji
  • Doświadczenie w pracy w językach skryptowych Bash/Ruby/Python
  • Doświadczenie w pracy z Git (lub innym systemem kontroli wersji)
  • Doświadczenie w zarządzaniu serwerami deweloperskimi i produkcyjnymi
  • Znajomość cloud computingu oraz hostingu w chmurze (AWS, Azure, RightScale)
  • Podstawowa wiedza z zarządzania bazami danych
Obowiązki:
  • Tworzenie i zarządzanie procesem wydawania aplikacji
  • Wytwarzanie narzędzi automatyzacji do obsługi potrzeb deweloperskich i operacyjnych
  • Definiowanie i zarządzanie stackiem techologicznym na infrastrukturze
  • Wsparcie w identyfikowaniu błędów w systemach produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z działem developerskim
Mile Widziane:
  • Mile widziana znajomość: ANT, Phing, make, Maven, Yum, Continous Delivery/Deployment, Continous Integration
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna (grupa LuxMed),
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie i od NW,
  • Karta Benefit Multisport,
  • Pakiet relokacyjny,
  • Elastyczne godziny pracy(możesz zacząć pracę od 6.00 -11.30),
  • Budżet konferencyjny(Polska, Europa),
  • Darmowe lekcje angielskiego, dofinansowanie do wakacji,
  • Częste imprezy i wyjścia integracyjne,
  • Możliwości rozwoju: pracownicy firmy biorą udział w polskich, oraz w światowych konkursach, uczestniczą w szkoleniach zagranicznych, współpracują z partnerami spółki w wielu krajach, a bardziej doświadczeni pracownicy wykładają na uczelniach, warsztatach, konferencjach

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403