DevOps Engineer, nr ref. 35/2020
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Praca zdalna: TAK

od 12 000 do 20 000 pln netto na B2B. Szukamy osób o różnym poziomie doświadczenia: junior/mid lub senior.

Adekwatnie UoP.

Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym i rozproszonej architekturze. Realizuje projekty z obszaru transformacji cyfrowej. Wspierane branże: real estate, lotnicza, automotive, finanse oraz consumer goods.

Szukamy DevOps Engineera, który będzie odpowiedzialny za wdrażanie kodu dla aplikacji na środowiska chmurowe (w projektach mają obie chmury - kwestia wyboru przez kandydata).

Wielkość organizacji: do 300 osób

Praca twórcza a utrzymanie serwisów: 60/40

Projekt: dla globalnych klientów z branży motoryzacyjnej i lotniczej

Metodologia pracy: zwinne

Wielkość zespołów projektowych:od kilku do kilkunastoosobowych. Sztywny podział na backend i frontend, zespoły QA/UX, DevOps.

Tryb: zdalny lub hybrydowy

Godziny pracy: start 8-9

Proces rekrutacji: rozmowa online z HR Managerem oraz Senior DevOpsem, która trwa godzinę.

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane 2 lata)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie sprawnej komunikacji (mowa i pismo)
  • Doświadczenie zawodowe związane ze znajomością rozwiązań cloudowych
  • Doświadczenie w konfiguracji narzędzi CI/CD
  • Praktyczna znajomość Linux i UNIX
  • Doświadczenie związane z tworzeniem skryptów shell
  • Doświadczenie w konteneryzacji
  • Wymagane umiejętności technicznych:
  • - Linux, Unix
  • - Jenkins, Docker
  • - Python, Shell
  • - znajomość narzędzi do monitorowania i debugowania aplikacji
  • - umiejętność czytania logów
Obowiązki:
  • Wdrażanie kodu dla aplikacji na środowiska chmurowe (w projektach mają obie chmury - kwestia wyboru przez kandydata)
  • Tworzenie w pełni zautomatyzowanej infrastruktury i procesów budowania i wdrażania CI
  • Tworzenie skryptów do budowania, wdrażania, utrzymania i powiązanych zadań przy użyciu Jenkins, Docker, Python, Bash
  • Opieka nad zagadnieniami związanymi z DevOps oraz wspieranie zespołu developerskiego w temacie konfiguracji środowisk developerskich i procesów CI/CD
  • Współpraca z developerami w zakresie analizy błędów
  • Kontrolowanie dostępności systemów a także ich wydajności
  • Dbanie o bezpieczeństwo i aktualizację systemów
  • Monitorowanie aplikacji
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowania (święta, remont, wakacje)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Długoterminową współpracę
  • Wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Budżet rozwojowy
  • Branżowe platformy e-learningowe
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667