DevOps Engineer, nr ref. 318/2018
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Praca zdalna: TAK

13 000 zł - 18 000 zł brutto + roczny bonus w wysokości około jednej pensji

umowa o pracę na czas nieokreślony

Doświadczona firma informatyczna poszukuje Kandydatów na stanowisko DevOps Engineer.

Opieramy swoją politykę na mocnych wartościach, których przestrzega każdy pracownik - etyce pracy, dobrej komunikacji, niezawodności, rodzinnej kulturze biznesowej i otwartości. Firma zajmuje się usprawnianiem rynku usług dla gospodarstw domowych i osobistych za pomocą otwartej platformy dla konsumentów i dostawców usług. Dzięki zapewnieniu jakości, a przede wszystkim wiarygodnym pośrednikom, wzbudza zaufanie wśród wszystkich zaangażowanych stron, co jest podstawowym warunkiem korzystania z usług osobistych.

Wymagania:
  • znajomość Ansible/Puppet,
  • znajomość AWS,
  • znajomość Docker,
  • znajomość Linux
  • zaawansowany język angielski,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
Obowiązki:
  • prowadzenie i monitorowanie infrastruktury,
  • pomoc w utrzymaniu serwisów,
  • doskonalenie w zakresie dostępności, wydajności i bezpieczeństwa,
  • wsparcie programistów w użyciu właściwych narzędzi,
  • Automatyzacja przepływów pracy podatnych na błędy,
  • używane technologie:
  • Ansible,
  • AWS (RD, VPC, EC2, ECS, S3),
  • Docker,
  • Git,
  • Jenkins,
  • Kubernetes,
  • Linux,
  • SonarQube,
  • Microservices.
Mile Widziane:
  • znajomość Jenkins,
  • znajomość Kubernetes,
  • znajomość Prometheus,
  • znajomość Java.
Oferujemy:
  • duży budżet przeznaczony na szkolenia i certyfikaty,
  • roczne bonusy,
  • wybór wysokiej jakości sprzętu,
  • rodzinna kultura firmy,
  • równowaga między pracą a życiem,
  • mały zespół,
  • wewnętrzne sesje give & take,
  • 3, 4 międzynarodowe spotkania zespołu każdego roku (Europa),
  • zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów, praktyków i badaczy,
  • możliwa zdalna praca (80%),
  • Darmowa kawa i przekąski,
  • Dobrze wyposażone biuro z kuchnią

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Nowakowska
j.nowakowska@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 348