DevOps Engineer, nr ref. 31/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

Miesięcznie : 12 000- 16 000 PLN Netto/ B2B

Firma dostarczająca najnowocześniejsze, oszałamiające aplikacje w odpowiednim czasie, działająca od ponad 10 lat poszukuje osoby na stanowisko DevOps Engineer.

Wymagania:
  • Doświadczenie z platformami danych i narzędziami takimi jak Apache Airflow, Kafka, Flyway, Liquibase, Spark, Talend, Alooma lub Nifi.
  • Doświadczenie w pracy z kontenerami Linux
  • Znajomość Terraform, Puppet, Chef, Ansible lub Salt.
  • Doświadczenie w korzystaniu z relacyjnych baz danych
  • Doświadcz pracy z technologiami takimi jak Sumo Logic, Splunk itp.
  • Doświadczenie w zakresie wiodących technologii chmury,Amazon Web Services
  • Znajomość Java lub Python/ Ruby
  • Angielski komunikatywny
Obowiązki:
  • Współpraca z innymi specjalistami
  • Zwiększanie wydajności pracy oraz planowanie czasu pracy
  • Sterowanie planowaniem technicznym
  • Opracowywanie procedury rozwiązywania problemów technicznych w sposób umożliwiający utrzymanie i wzorowanie
Mile Widziane:
  • Znajomość Docker, Kubernetes i Helm
  • Silne umiejętności programistyczne w języku Java, Python, Ruby lub Go
  • Doświadczenie w narzędziach CI / CD, takich jak Vagrant czy Jenkins
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Umowa B2B lub inna, do negocjacji
  • Dodatkowo płatny urlop
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973