DevOps, nr ref. 231/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

do 17 500 zł brutto - umowa o pracę

do 17 500 zł netto - B2B

Naszym Klientem jest młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, która składa się z ludzi pasjonujących się tworzeniem gier i aplikacji, również mobilnych. W pracy wykorzystywane są najnowsze techniki graficzne, co zapewnia wysoką jakość produktów. Tworzone przez firmę gry są dostępne na większości znanych platform gamingowych.

Wymagania:
  • Doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu CI
  • Doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu architektury chmurowej
  • Dyplom inżyniera lub magistra informatyki lub kierunku pokrewnego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • Continous integration dla kodu tworzonego w C# (Unity), PHP, NodeJS oraz architektury chmurowej AWS
  • Planowanie i wdrażanie architektury chmurowej AWS na potrzeby gier (baza danych, serwery obliczeniowe, dystrybucja danych)
  • Optymalizacja kosztów chmury AWS
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub B2B
  • 20 dni płatnego urlopu w ramach kontraktu B2B
  • możliwa częściowa praca zdalna (np. 1 dzień w tygodniu)
  • Luxmed, owoce, obiady w piątek, gaming room

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Nowakowska
j.nowakowska@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 348