Administrator / DevOps, nr ref. 430/2017
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie

Wynagrodzenie: 7 000 – 13 000 zł netto B2B (preferowane) lub UoP brutto.

Opis:

Kim jesteśmy?

New-Invest, to prężnie rozwijająca się Agencja Zatrudnienia złożona z ambitnych i profesjonalnych rekruterów, dla których najważniejszy jest człowiek. Każdy z nas pełni wiele funkcji począwszy od researchera, przez head huntera, aż do key account mangaera. Każdy klient i każdy kandydat zasługuje na indywidualne podejście i osobę, która rozumie potrzeby partnerów z którymi pracuje.

Kim jest nasz klient?

Nasz klient rozwija innowacyjną e-księgarnię oraz aplikacje mobilne służące do czytania ebooków i słuchania audiobooków w chmurze. Klient pracuje także dla zewnętrznych firm, realizując zaawansowane projekty webowe.

Wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia w IT.
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako administrator / inżynier DevOps.
  • Znajomość:
  • MS Azure (IaaS, PaaS).
  • Windows Server i Active Directory.
  • Serwery aplikacyjne (IIS).
  • Narzędzia do budowania projektów (MSBuild).
  • Narzędzia do automatyzacji i ciągłej integracji (Jenkins).
  • Narzędzia do wirtualizacji (Vagrant/Docker).
  • Narzędzia do zarządzania konfiguracją - Configuration as Code (Chef).
  • Narzędzia do analizy strumieni danych (Kibana).
  • Narzędzia do monitorowania i logowania, zrozumienie topologii sieciowych.
  • Języki skryptowe (PowerShell).
  • Systemy kontroli wersji (Mercurial/Git).
  • Systemy zgłaszania błędów (Redmine/JIRA).
Obowiązki:
  • Projektowanie, budowanie i konfiguracja systemów.
  • Automatyzacja testowania, wdrażania i monitorowania.
  • Utrzymanie (backupowanie i czyszczenie) systemów.
  • Kontrola kosztów.
  • Zarządzanie uprawnieniami.
  • Utrzymanie i zamawianie nowego sprzętu komputerowego.
  • Utrzymanie dokumentacji.
Mile Widziane:
  • C#.
  • Znajomość narzędzi do testowania (Jmeter/Selenium).
Oferujemy:
  • Pracę przy platformie wprowadzanej na rynki zagraniczne.
  • Ciekawą tematykę zadań.
  • Dostęp do szkoleń.
  • Wpływ na rozwój kluczowych technologii w firmie.
  • Dobrą atmosferę.
  • Pracę w zdolnym zespole.
  • Biuro w samym centrum miasta.
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej.

Osoba prowadząca projekt:
Marcin Nowik
m.nowik@new-invest.pl
Tel: +48 500 078 017