Programista C++/C#, nr ref. 192/2018
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

8 000 -10 000 PLN brutto/umowa o pracę

Możliwe inne formy zatrudnienia: B2B - 22 dni płatnego urlopu w roku

Dla naszego Klienta, który jest producentem urządzeń i oprogramowania do automatycznej identyfikacji poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Programista C++/C#

Miejsce Pracy:  Kraków Podgórze

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w C++
  • minimum 2 letnie doświadczeniea w C# (platforma .Net, Entity Framework, MVVC, WPF)
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z bazami danych (w szczególności MSSQL2005-2016)
  • znajomość środowiska VisualStudio2013-2017, Borland (C++Builder2006), Embarcadero (C++Builder)
  • wysoka kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • j. angielski w stopniu komunikatywnym
Obowiązki:
  • tworzenie nowych programów w aplikacjach desktopowych,
  • utrzymanie kodu zastanego,
  • dodawanie nowych modułów do istniejącego oprogramowania,
  • wykonywanie funkcjonalności na podstawie specyfikacji od klienta, pisanie modułów webowych do istniejących aplikacji,
  • rozwiązywanie zgłoszonych błędów przez użytkowników,
  • samodzielne prowadzenie projektów
Mile Widziane:
  • znajomość technologii ASP.NET
  • znajomość frameworka Angular2-5
  • znajomość technologii webservices, WCFIT
Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy między 7 - 18
  • pracę w zespole: 10 osób
  • możliwość rozwoju zawodowego w różnych projektach i technologiach
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • szeroki pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych, bilety do kina i inne
  • parking

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887