C Embedded Engineer , nr ref. 180/2018
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Wynagrodzenie:

9 000-12 000zł brutto (Umowa o Pracę)

około 100zł/h (B2B)

Dla naszego Klienta poszukujemy osób lubiących wyzwania na stanowisko C Embedded Engineer. Jest to bardzo rozwojowa praca, z możliwością wyjazdów za granicę do Szwecji, gdzie jeśli podejmiesz się tej pracy odbędzie się przekazanie wiedzy oraz szkolenia, które będą trwały od 6 do 10 tygodni. Z kolejnych wyjazdów nie trzeba korzystać. Sam Klient jest to firma dostarczająca rozwiązania IT na najwyższym poziomie ich wiedzy i skuteczności. Chcesz wiedzieć więcej ? Wyślij nam swoje CV! Skontaktujemy się jak najszybciej !

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość technologii C embedded oraz C++,
  • Praktyka pracy z systemami kontroli wersji (git),
  • Umiejętność komunikatywnego porozumiewania się w języku angielskim,
  • Posiadanie wiedzy oraz doświadczenia z zakresu Agile,
  • Umiejętność pracy w grupie.
Obowiązki:
  • Tworzenie oprogramowania, dokładniej sterowników oraz ich implementacja do najnowszych modeli maszyn ogrodowych.
Mile Widziane:
  • Umiejętność pracy z mikrokontrolerami,
  • Znajomość technologii Python,
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do karnetów sportowych (OK System);
  • Dofinansowanie do urlopów;
  • Bony świąteczne;
  • Budżet szkoleniowy;
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Różnego rodzaju wyjścia i imprezy integracyjne;
  • Możliwość 3-6 miesięcznych wyjazdów służbowych do Szwecji.

Osoba prowadząca projekt:
Kinga Sokołowska
k.sokolowska@new-invest.pl
Tel: +48 726 400 726