C Developer Szczecin, nr ref. 117/2018
Miejsce Pracy: Szczecin , Zachodniopomorskie
Wynagrodzenie:

Do 10 000 pln brutto UoP/ do negocjacji

Firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania na routery światłowodowe. Aplikacje tworzone są na system Linux ( user space, kernel ). Rozwiązania są projektowane i tworzone w biurze w Szczecinie. Firma projektuje i wytwarza oprogramowanie dla własnych produktów.

System można podzielić na moduły:

low layer HW ( i2c, smi, uart, praca z rejestrami procesora, switcha ), procesory 8 bitowe,

CLI + baza ustawień ( rozwiązanie do zarządzania całym produktem ),

serwisy sieciowe ( telnet, ssh, cwmp, snmp, upnp, rtsp, multicast ),

komunikacja brzezprzewodowa ( WiFi 2.4 i 5 GHz, ZWave ),

komunikacja ethernet ( obsługa switchy, trasciverów ),

komunikacja gpon ( stos omci, provisioning urządzeń ),

telewizja analogowa ( sterowanie modułem CATV, filtracja sygnału analogowego ).

Całość rozwiązań tworzona jest z wykorzystaniem narzędzi open sourcowych ( gcc, automake, valgrind ). Praca odbywa się na laptopach z systemem Linux. Do wersjonowania używany jest SVN. System przydzielania zadań oparty jest na Redmine.

Wymagania:
  • dobra znajomość języka programowania C,
  • umiejętność tworzenia aplikacji sieciowych,
  • umiejętność tworzenia aplikacji wbudowanych ( Linux, platformy 8 – bitowe),
  • znajomość języka angielskiego ( min. umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej).
Obowiązki:
  • wytwarzanie oprogramowania,
  • projektowanie rozwiązań,
  • dokumentowanie, modyfikacja i usprawnianie istniejących rozwiązań,
  • wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, usuwanie problemów.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowania (multisport, opieka medyczna, obiady),
  • rozwój kompetencyjny, wliczając szkolenia.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861