C++ Developer / Embedded Developer, nr ref. 1/2020
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

4000 - 6000 zł netto na uop

 Firma przeszło 7 lat działa na rynku polskim i zagranicznym rozwijając, wdrażając  zaawansowane technologicznie projekty w dziedzinie bezpieczeństwa łączności telekomunikacyjnej i satelitarnej, a także bezpieczeństwa ruchu lotniczego. Firma uczestniczy także w projektach naukowo badawczych. Klientami firmy są zarówno instytucje państwowe i prywatne.

Wiodące projekty dotyczą projektowania i integrowania systemów antenowych do komunikacji satelitarnej.

Miejsce pracy: Warszawa, dzielnica Wawer

Wymagania:
  • Dobra znajomość języka C/C++.
  • Znajomość architektury mikrokontrolerów
  • Dobra znajomość systemu operacyjnego Linux.
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem układów elektronicznych.
Obowiązki:
  • Rozwijanie oprogramowania dla projektowanych urządzeń.
  • Projektowanie architektury oprogramowania dla nowych produktów.
  • Diagnozowanie i naprawa problemów w oprogramowaniu.
  • Udział w projektowaniu systemów elektronicznych.
Mile Widziane:
  • Znajomość mikrokontrolerów STM32
  • Znajomość Pythona
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastycze godziny pracy (start między 7 a 9)

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403