C++ Developer, nr ref. 9/2023
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

8 000 - 14 000 pln netto na B2B (+płatny urlop)

8 000 - 12 000 pln brutto na UoP

Firma technologiczna wdrażająca systemy bezpieczeństwa, systemy komunikacji oraz technologie smart w sieciach handlowych. Głowne rozwiązania to m.im: zarządzanie komunikacją marketingową, zarządzanie procesami bezpieczeństwa, kontrola dostaw, system dostaw nocnych, zarządzanie automatyką obiektu, zarządzanie kolejką przy kasie, obsługa klientów zmotoryzowanych, weryfikacja transakcji kasowych, komunikacja personelu w sklepie, nadzorowanie przesyłek.

Projekty: tworzenie rozwiązań dla czołowych Liderów branż RETAIL, HoReCa, PETROL

Wielkość firmy: 140 osób

Wielkość działu IT: dział programistów: 10 osób, dzia DBiR : 15 osób + outsourcing

Skład zespołu: kierownik produkcji, kierownik projektu, programiści, tester

Do kogo raportuje programista: kierownik działu programistów lecz blisko we współpracy z Dyrektorem DBiR (Dział Badań i Rozwoju)

Godziny pracy: 7-15 lub 8-16

Miejsce pracy: zdalnie, hybrydowo lub stacjonarnie - uzależnione od preferencji kandydata. Podczas okresu wdrożenia preferowany przyjazd do biura w celu poznania zespołu/przełożonych/specyfikacji projektów - firma opłaca zakwaterowanie.

Możliwść zmiany projektu: tak

Proces rekrutacji:

- krótki wywiad telefoniczny z Dyrektorem DBiR lub kierownikiem działu programistycznego (15 minut)

- spotkanie techniczne (godzina) z Dyrektorem DBiR lub kierownikiem działu programistycznego + HR

- decyzja

Wymagania:
  • Preferowane 2 lata doświadczenia zawodowego
  • Dobra znajomość języka C++
  • Doświadczenie w używaniu protokołów tj. RS-232/485, modbus RTU/TCP
  • Preferowane profile szkół (wymagana średnia/pożądana wyższa): Informatyka, Sztuczna Inteligencja, Automatyka, Robotyka, Telekomunikacja, Elektronika lub pokrewne
Obowiązki:
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań w technologii C++/C#
  • Utrzymanie i rozwój bieżących linii produktowych, w tym reimplementacja z C++ na C# .NET Core
  • Projektowanie nowych rozwiązań
  • Przeprowadzanie przeglądów kodu
  • Przygotowywanie materiałów do dokumentacji technicznej projektów
  • Uczestniczenie w spotkaniach i bieżące raportowanie stanu realizacji zadań
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w programowaniu w .NET C# na platformie Linux (mono lub .net core)
  • Doświadczenie w używaniu protokołu MQTT
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667