C++ Developer, nr ref. 76/2020
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK

11 000 pln netto B2B (26 dni platnego urlopu, płatne chorobowe).

Firma: dostarcza usługi i systemy dostosowane do potrzeb klientów. Systemy transakcyjne, aplikacje terminalowe, faktoring, PaymentHub to niektóre elementy z ich szerokiej oferty.

Stack działu: Verix EVO SDK, ADK (Engage), VMAC, EOS, HTTP, JSON, EMV, VSS, SSL, SDK T2, SDK T2 Unattended, SDK Telium Plus (T2, Tetra) HTTP,

Wielkość firmy: 150 osób

Zespół terminalowy: 8 osób

Godziny pracy: 9-17

Praca zdalna (nawet po Covid)

Wymagania:
  • Doświadczenie w tworzeniu specyfikacji oprogramowania i projektowaniu oprogramowania
  • Co najmniej 2-3 lata doświadczenia zawodowego w dziedzinie rozwoju oprogramowania w C++
  • Dobra znajomość protokołów TCP/IP i TLS, narzędzi do analizy ruchu sieciowego
  • Wiedza na temat projektowania oprogramowania wbudowanego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (zespół anglojęzyczny)
Obowiązki:
  • Projektowanie, dokumentacja i rozwój oprogramowania dla terminali płatniczych, dostarczanie rozwiązań spełniających wymagania klientów.
  • Opracowanie kodu źródłowego aplikacji
  • Code Reviews
  • Rozwiązywanie i usuwanie zgłoszonych problemów
  • Dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań poprzez staranne projektowanie oprogramowania udokumentowane w Specyfikacji Projektowej oraz tworzenie i wykonywanie testów jednostkowych
  • Przegląd specyfikacji oprogramowania i określenie obszarów, które wymagają dalszych wyjaśnień i zmian
  • Konserwacja i obsługa aplikacji terminalowych
  • Raportowanie do Głównego Dewelopera lub Kierownika ds. Rozwoju Oprogramowania
Mile Widziane:
  • Aktualna wiedza na temat kluczowych trendów w branży związanych z oprogramowaniem i sprzętem systemów płatniczych.
  • Doświadczenie w branży płatniczej

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667