C++ Developer, nr ref. 449/2017
Miejsce Pracy: Katowice , Śląskie
Wynagrodzenie:

6 000 - 8000 PLN netto – Umowa o Pracę, do negocjacji

10 000 - 13 000 PLN netto – B2B, do negocjacji

Klient: nowoczesna firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla dużych przedsiębiorstw z różnych branż oraz integrowaniem rozwiązań. Firma rozwija się na rynku już ponad 20 lat. Rozwiązania oferowane przez firmę zwiększają efektywność procesów biznesowych u klientów. Klient stawia na jakość i nieustanne dążenie do zwiększenia poziomu oferowanego produktu. Obecnie poszukujemy developera ze znajomością C++ oraz pasją do przejrzystego, profesjonalnego kodu.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do aplikowania.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość C++ - ok 2 lat doświadczenia.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych.
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle).
Obowiązki:
  • Tworzenie oraz implementacja oprogramowania w C++.
  • Rozwój aplikacji do zarządzania przedsiębiorstwem.
  • Testowanie oprogramowania.
  • Korzystanie z relacyjnych baz danych, SQL.
  • Samodzielna realizacja powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • Przy B2B – 26 dni płatnego urlopu.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i umiejętności Pracownika.
  • Imprezy sportowe, wyjazdy integracyjne.
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów i wsparcie w tym zakresie.

Osoba prowadząca projekt:
Marcin Nowik
m.nowik@new-invest.pl
Tel: +48 500 078 017