C++ Developer, nr ref. 25/2021
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

Do 15 000 pln netto na B2B (płatne urlopy)

Możliwe także UoP.

Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym i rozproszonej architekturze. Realizuje projekty z obszaru transformacji cyfrowej. Wspierane branże: real estate, lotnicza, automotive, finanse oraz consumer goods.

Wielkość organizacji: do 300 osób

Projekt: branża automotive

Metodologia pracy: zwinne

Podział czasu pracy: 80% programowanie; 10% analiza; 10% dokumentacja

Skład zespołu: backend developer, frontend developer, fullstack developer, lider techniczny, architekt, devOps, tester manualny, project manager, scrum master, UI designer, UX designer

Technologie, ktore używa firma: C++, Python, cMake, Maven, Jenkins, Docker, Puppet, Git, Linux

Wielkość zespołów projektowych:od kilku do kilkunastoosobowych. Sztywny podział na backend i frontend, zespoły QA/UX, DevOps.

Praca: 100% zdalna lub hybrydowa (firma z  Łodzi). Zależy od preferencji kandydata.

Godziny pracy: elastyczne, od 8-17

Proces rekrutacji: rozmowa online z HR Managerem oraz Senior Developerem, która trwa od godziny do max 1,5 h.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka C++
  • Komercyjne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność tworzenia skryptów (Python, cMake)
  • Znajomość narzędzi: Maven, Jenkins, Docker, Puppet, Git
  • Doświadczenie z systemami Linux
  • Praktyczna wiedza na temat testów jednostkowych i integracyjnych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w mowie i piśmie.
Obowiązki:
  • Tworzenie, prototypowanie oraz nadzorowanie wprowadzania nowych funkcjonalności w środowisku automotive
  • Nadzór nad stroną techniczna projektu (kontrola wersji, debugowanie)
  • Optymalizacja projektu
  • Analiza wymagań
  • Udział w projektowaniu
  • Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Uczestnictwo w procesie tworzenia produktu końcowego
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
Mile Widziane:
  • Znajomość Embedded
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Branżowe platformy e-learningowe
  • Budżet rozwojowy
  • Udział w konferencjach w Polsce
  • Szkolenia wewnątrzfirmowe i zewnętrzne
  • Czas na rozwój Twoich pomysłów
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • Wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667