C/C++ Developer (utrzymanie), nr ref. 116/2019
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

do 11000 netto b2b

do 8000 netto na uop

Otwieramy rekrutację na stanowiska w zespole zajmującym się utrzymaniem systemów symulatorów stacji bazowych telefonii komórkowej LTE, a także 2G i 3G. Zapraszamy kandydatów zarówno z mniejszym jak i większym doświadczeniem komercyjnym. W przypadku studentów kierunków związanych z informatyką lub telekomunikacją istnieje możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy. Projekt ma charakter utrzymaniowy.

Miejsce pracy: Karaków, Dębniki

Wymagania:
  • chęć pogłębiania wiedzy z dziedziny telekomunikacji bezprzewodowej
  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, telekomunikacyjnym lub pokrewnym
  • znajomość języków C i C++
  • znajomość języka angielskiego
  • zdolności analityczne i diagnostyczne
  • znajomość zagadnień kontroli wersji i zarządzania zmianami
  • komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność współpracy w zespole
Obowiązki:
  • utrzymanie systemu symulatorów stacji bazowych telefonii komórkowej
  • analiza zgłoszonych błędów, komunikacja z HelpDesk
  • implementacja łatek i drobnych rozszerzeń istniejącej funkcjonalności
  • wsparcie dla zespołu odpowiedzialnego za wydawanie nowych wersji oprogramowania
  • współpraca z międzynarodowymi zespołami
  • dla chętnych możliwe wyjazdy zagraniczne
Mile Widziane:
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy projekcie utrzymaniowym
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na jasnych i stabilnych warunkach w rozwijającej się firmie, której rozwiązania są stosowane przez światowych liderów w branży telekomunikacyjnej
  • Zgrany i profesjonalny zespół współpracowników
  • Pracę przy ambitnych projektach
  • Międzynarodowe środowisko pracy, współpraca z zespołem programistów z UK (możliwość wyjazdów oraz szkoleń w Wielkiej Brytanii)
  • Dostęp do najnowszych systemów i narzędzi pracy
  • Dofinansowanie w ramach programu BenefitSystems
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczność formy współpracy (uzależnione od preferencji Kandydata)
  • Elastyczne zarządzanie czasem pracy
  • Premie, nagrody uznaniowe, imprezy integracyjne
  • Pakiet relokacyjny

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403