C/C++ Developer (junior/mid), nr ref. 100/2019
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

4000 do 11000 netto B2B

4500 - 10000 brutto na umowe o pracę

Poszukujemy osoby na stanowisko w zespole zajmującym się systemami symulatorów stacji bazowych telefonii komórkowej.

Wymagania:
  • doświadczenie w niskopoziomowym programowaniu C/C++
  • komercyjne doświadczenie zawodowe (lub staż na podobnym stanowisku)
  • znajomość zagadnień kontroli wersji i zarządzania zmianami
  • znajomość języka angielskiego min. B1
  • umiejętność współpracy w zespole
  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, telekomunikacyjnym lub pokrewnym
Obowiązki:
  • rozwijanie systemu związanego z telefonią komórkową
  • implementacja warstwy fizycznej protokołu LTE Advanced
  • projektowanie, testowanie, implementacja układów cyfrowych
Mile Widziane:
  • mile widziane doświadczenie w niskopoziomowym programowaniu DSP (PHY) lub VHDL
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na jasnych i stabilnych warunkach w rozwijającej się firmie, której rozwiązania są stosowane przez światowych liderów w branży telekomunikacyjnej
  • Zgrany i profesjonalny zespół współpracowników
  • Pracę przy ambitnych projektach
  • Międzynarodowe środowisko pracy, współpraca z zespołem programistów z UK (możliwość wyjazdów oraz szkoleń w Wielkiej Brytanii)
  • Dostęp do najnowszych systemów i narzędzi pracy
  • Dofinansowanie w ramach programu BenefitSystems
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczność formy współpracy (uzależnione od preferencji Kandydata)
  • Elastyczne zarządzanie czasem pracy
  • Premie, nagrody uznaniowe, imprezy integracyjne
  • Pakiet relokacyjny

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403