C++/C# Developer, nr ref. 127/2018
Miejsce Pracy: Bielsko-Biała , Śląskie
Wynagrodzenie:

6 000 zł – 11 000 zł brutto (Umowa o Pracę)

+ pakiet relokacyjny dla osób z dalszych miejscowości

Firma z Bielsko-Białej, zatrudniająca ponad 160 osób i działająca na rynku od ponad 15 lat, otrzymująca wyróżnienia Forbesa. Obsługuje kilkanaście tysięcy firm w krajach UE w zakresie rozwiązań telematycznych.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość technologii C++,
  • Umiejętność programowania w języku C#,
  • Umiejętność stosowania TDD,
  • Znajomość narzędzi typu GIT, S.O.L.I.D,
  • Odnalezienie się w pracy w środowisku Visual Studio,
  • Zaangażowanie
Obowiązki:
  • Twoja praca polegała będzie na tworzeniu, projektowaniu i rozwijaniu oprogramowania.
Mile Widziane:
  • Znajomość platformy .NET,
  • Wiedza na o budowaniu RESTful applications, BDD,DDD,
  • Znajomość baz danych: MySQL,Postgresql, MS SQL, NoSQL,
  • Znajomość SVN, SCRUM
Oferujemy:
  • Pakiet relokacyjny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet benefitów: karta FitProfit, ubezpieczenia grupowe na życie,
  • Jasna ścieżka kariery – matryca kompetencji,
  • Możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu),
  • Pracę w kompetentnym zespole doświadczonych programistów,
  • Creative Room,
  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego na szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • Zdrowe podejście, zrozumienie, otwartość, szczerość i przejrzystość na każdym poziomie

Osoba prowadząca projekt:
Kinga Sokołowska
k.sokolowska@new-invest.pl
Tel: +48 726 400 726