C/C++ Engineer, nr ref. 23/2021
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

do 16 000 pln brutto uop

do 19 300 pln netto na B2B ( w tym 20 lub 26 dni płatnego urlopu oraz 10 dni płatnego chorobowego)

Klient: polska firma, która działa w sektorze ICT i zatrudnia obecnie ok 50 specjalistów.

Poszukujemy osoby do zespołu zajmującego się systemami symulatorów stacji bazowych telefonii komórkowej oraz projektowaniem, implementacją, testowaniem i pomocą techniczną przy wdrażaniu układów cyfrowych. Dołączysz do zespołu współpracującego z międzynarodowymi zespołami, które zajmuja się implementacją warstwy fizycznej protokołu LTE Advanced (embedded, RTOS) oraz API warstwy fizycznej protokołu 5G (Windows, COM)

Miejsce pracy: Kraków lub  100% zdalnie.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, telekomunikacyjnym lub pokrewnym
  • Komercyjne doświadczenie w branży telco
  • Znajomość języków C/C++
  • Znajomość zagadnień kontroli wersji i zarządzania zmianami
  • Preferowane doświadczenie zawodowe minimum rok, idealnie 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
Obowiązki:
  • Rozwijanie systemu symulatorów stacji bazowych telefonii komórkowej
  • Tworzenie oprogramowania dla systemów Windows i RTOS (VxWorks)
  • Analiza specyfikacji technicznych i nabywanie ekspertyzy w zakresie nowoczesnych protokołów telekomunikacyjnych
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami
Mile Widziane:
  • Znajomość protokołów transmisji bezprzewodowej (3G, LTE, LTE-A, 5G)
  • Znajomość języka C# i doświadczenie w tworzeniu GUI (WPF, .NET forms)
Oferujemy:
  • Prace przy rozwiązaniach stosowanych przez światowych liderów w branży telekomunikacyjnej
  • Międzynarodowe środowisko pracy, współpraca z zespołem programistów z UK (możliwość wyjazdów oraz szkoleń w Wielkiej Brytanii)
  • Częściowo praca zdalna
  • Dofinansowanie w ramach programu BenefitSystems
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Premie, nagrody uznaniowe, imprezy integracyjne

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667