Architekt Systemowy, nr ref. 417/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

12 000 - 15 000 netto B2B + VAT/ adekwatnie Umowa o Pracę

Opis:

Miejsce pracy: Warszawa, dzielnica Mokotów

Klient: Polska spółka technologiczna, której usługi opierają się na systemie chmury obliczeniowej, w ramach którego firma udostępnia swoim partnerom infrastrukture IT (obliczeniową chmurę publiczną, serwery fizyczne, prywatne chmury)

Wymagania:
  • Dobra znajomość co najmniej jednego z języków: Python, PHP, Scala, C,
  • Doświadczenie w pracy nad rozwiązaniami architektonicznymi,
  • Znajomość architektury systemów web-owych,
  • Dbałość o jakość architektury i kodu,
  • Doświadczenie w pracy przy przetwarzaniu rozproszonym.
Obowiązki:
  • Udział w projektach tworzonych dla firm i instytucji o zasięgu europejskim,
  • Praca nad architekturą systemu OpenStack oraz systemu billingowego,
  • Współpraca z zespołem w oparciu o Scrum.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach Umowy o Pracę bądź B2B,
  • Możliwość tworzenia rozwiązań od podstaw,
  • Prace w gronie doświadczonych specjalistów,
  • Nieformalną atmosferę,
  • Pakiet socjalny.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861