.NET Developer, nr ref. 41/2021
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

Do 16 000 pln netto na B2B (+ platny urlop)

Do 10 000 pln netto na UoP

Firma technologiczna wdrażająca systemy bezpieczeństwa, systemy komunikacji oraz technologie smart w sieciach handlowych. Działa na rynku europejskim prawie 30 lat. Głowne rozwiązania to m.im: zarządzanie komunikacją marketingową, zarządzanie procesami bezpieczeństwa, kontrola dostaw, system dostaw nocnych, zarządzanie automatyką obiektu, zarządzanie kolejką przy kasie, obsługa klientów zmotoryzowanych, weryfikacja transakcji kasowych, komunikacja personelu w sklepie, nadzorowanie przesyłek.

Wielkość firmy: 140 osób

Wielkość dzialu IT: dział programistów: 7 osób, dzia DBiR : 15 osób + outsourcing

Wielkość zespołów projektowych: 7 osób

Skład zespołu: kierownik produkcji, kierownik projektu, programiści, tester

Do kogo raportuje programista: kierownik działu programistów lecz blisko we współpracy z Dyrektorem DBiR (Dział Badań i Rozwoju)

Godziny pracy: 7-15 lub 8-16

Miejsce pracy: Poznań / Wilda

Tryb pracy: preferowany hybrydowy przynajmniej podczas okresu wdrożenia z opcją przejścia na zdalny. Jest to kwestia do uzgodnienia. W przypadku osób bardziej doświadczonych, nie wymagających kikutygodniowego wdrożenia możliwość pracy zdalnej od poczatku.

Miejsce parkingowe: parking pracowniczy+ brak strefy przy budynku

Możliwść zmiany projektu: tak

Proces rekrutacji:

- krótki wywiad telefoniczny z Dyrektorem DBiR lub kierownikiem działu programistycznego (15 minut)

- spotkanie techniczne (godzina) z Dyrektorem DBiR lub kierownikiem działu programistycznego + HR

- decyzja

Wymagania:
  • Komercyjne doświadczenie na stanowisku Programisty C# .NET
  • Doświadczenie w programowaniu C# na platformie Linux (mono lub .NET Core / ASP.NET Core)
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji z wykorzystaniem Windows Forms lub WPF
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
Obowiązki:
  • Tworzenie i rozwój oprogramowania
  • Prace związane z opracowywaniem i wdrażaniem rozwiązań z zakresu integracji systemów informatycznych oraz systemów CCTV, BMS, Digital Signage, Artificial Intelligence, Machine Learning
  • Monitorowanie nowych technologii pod kątem rozwoju produktów firmy
  • Współpraca z klientem zewnętrznym w zakresie integracji systemów informatycznych oraz systemów CCTV, BMS, Digital Signage, Artificial Intelligence, Machine Learning
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
Oferujemy:
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Premie
  • Różnorodność projektów
  • Nowoczesne biuro

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667