C# Developer (Junior/Mid), nr ref. 71/2020
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

5000 - 9000 brutto uop

6000 - 10000 netto b2b

Dołączysz do zespołu zajmującego się oprogramowaniem narzędziowym systemów symulatorów stacji bazowych telefonii komórkowej.

Miejsce pracy: Kraków, Dębniki (przez najbliższe 2-3 miesiące praca zdalna)

Mile widziane są osoby z doświadczeniem komercyjnym, ale również studenci oststnich lat, którzy mogą podjąć pracę w pełnym wymiarze godzin.

Wymagania:
  • doświadczenie w implementacji nowej funkcjonalności i debugowaniu
  • bardzo dobra znajomość języka C#
  • znajomość wzorców projektowych, zasad projektowania oprogramowania oraz antywzorców, połączona z umiejętnością stosowania tej wiedzy w praktyce
  • chęć stosowania zasad "clean code", zostawiania kodu lepszym
  • znajomość programowania obiektowego i wielowątkowego, synchronizacji w środowisku .NET
  • zdolności analityczne i diagnostyczne
  • znajomość zagadnień kontroli wersji i zarządzania zmianami
  • komunikatywność, kreatywność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność współpracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • rozwijanie oprogramowania narzędziowego systemu symulatorów stacji bazowych telefonii komórkowej
  • implementacja nowej funkcjonalności i naprawa wykrytych błędów oprogramowania
  • współpraca z międzynarodowymi zespołami
  • możliwe krótkoterminowe wyjazdy zagraniczne
Oferujemy:
  • aktualnie praca zdalna, później częściowo zdalna
  • Zatrudnienie na jasnych i stabilnych warunkach w rozwijającej się firmie, której rozwiązania są stosowane przez światowych liderów w branży telekomunikacyjnej
  • Zgrany i profesjonalny zespół współpracowników
  • Pracę przy ambitnych projektach
  • Międzynarodowe środowisko pracy, współpraca z zespołem programistów z UK (możliwość wyjazdów oraz szkoleń w Wielkiej Brytanii)
  • Dostęp do najnowszych systemów i narzędzi pracy
  • Dofinansowanie w ramach programu BenefitSystems
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczność formy współpracy (uzależnione od preferencji Kandydata)
  • Elastyczne zarządzanie czasem pracy
  • Premie, nagrody uznaniowe, imprezy integracyjne
  • Pakiet relokacyjny

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403