Senior Android Developer, nr ref. 8/2020
Miejsce Pracy: Gdańsk , Pomorskie
Wynagrodzenie:

UoP: do 16 000 pln brutto

B2B: do 19 000 pln netto na B2B (dodatkowo płatny urlop oraz płatne chorobowe)

Firma z Gdańska zajmująca się cyberbezpieczeństwem, poszukuje Senior Android Developera.

Miejsce pracy: Wajdeloty 12 A, Gdańsk

Wielkość firmy: 50 osób

Wielkośc zespołu mobilnego: 7 osób

Bezpłatny parking: Tak

Praca zdalna: 1-2 razy w tygodniu

Elastyczne godziny pracy: start między 6 a 9

Projekt: Praca nad oprogramowaniem do zdalnego zarządzania urządzeniami mobilnymi.

Język angielski: Komunikatywny

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość: Android SDK, Java, Maven, GIT, Gradle
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu projektem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • Wspieranie działu IT
  • Zarządzanie projektami
  • Praca nad rozwijaniem kluczowego produktu firmy
  • Utrzymywanie wysokiej jakość kodu i aplikacji (code-
  • review),drażanie najnowszych API producentów systemu Android, poprawa wewnętrznego procesu developmentu mobilnego.
Mile Widziane:
  • Znajomość Kotlina i iOS
Oferujemy:
  • Budżet szkoleniowy
  • Kursy języka angielskiego
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Opieka medyczna
  • Owocowe środy
  • Pokój gier

Osoba prowadząca projekt:
Weronika Chorzępa
chorzepaweronika@gmail.com
Tel: 531 089 087